Program

červenec 2019

22. 7.PO – 20:00
Hrají: Bolek Polívka, Pavel Liška, Jaromír Dulava, Otmar Brancuzský, Sara Venclovská
23. 7.ÚT – 20:00
Hrají: Bolek Polívka, Pavel Liška, Jaromír Dulava, Otmar Brancuzský, Sara Venclovská
24. 7.ST – 20:00
Hrají: Milan Kňažko, Eva Novotná / Jitka Ježková
25. 7.ČT – 20:00
Hrají: Chantal Poullain, Martin Kraus
Letní scéna DBP BRNO Komedie Drama
26. 7.PÁ – 20:00
Hrají: Martin Hofmann, Filip Rajmont, Peter Serge Butko, Martin Kotecký
Letní scéna DBP BRNO Komedie Nevhodné do 15 let
29. 7.PO – 20:00
Hrají: Gabriela Míčová, Petra Špindlerová, Daniela Choděrová / Klára Apolenářová, Alena Hladká / Anežka Rusevová, Anna Stropnická / Hana Kusnjerová, Natálie Tichánková / Alžběta Vaculčiaková
30. 7.ÚT – 20:00
Hrají: Jan Budař
31. 7.ST – 20:00
Hrají: Jana Krausová, Karel Roden

srpen 2019

1. 8.ČT – 20:00
Hrají: Jana Krausová, Karel Roden
2. 8.PÁ – 20:00
Hrají: Josef Polášek, Jitka Ježková / Lada Jelínková, Karel Zima / Lukáš Rous, Eliška Nezvalová, Zdeněk Maryška / Zdeněk Palusga
3. 8.SO – 20:00
Hrají: Bolek Polívka, Vladimír Polívka, Michal Chovanec, Ondřej Klíč, Milan Král, Jiří Fretti Pfeifer, David Rotter
Letní scéna DBP BRNO Komedie Drama Nevhodné do 15 let
6. 8.ÚT – 20:00
Hrají: Anna Polívková, Bolek Polívka, Jiří Fretti Pfeifer, Jaromír Barin Tichý
7. 8.ST – 20:00
Hrají: Anna Polívková, Bolek Polívka, Jiří Fretti Pfeifer, Jaromír Barin Tichý
8. 8.ČT – 20:00
Hrají: Chantal Poullain, Martin Kraus

září 2019

9. 9.PO – 19:00
Hrají: Bolek Polívka, Milan Lasica, Petr Halberstadt, Kamila Valůšková / Gabriela Štefanová, Milan Sedláček
Komedie Drama
10. 9.ÚT – 19:00
Hrají: Bolek Polívka, Milan Lasica, Sara Venclovská, Martin Hofmann
Komedie Drama
11. 9.ST – 19:00
Hrají: Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Petr Pěknic / Petr Meissel
Drama
12. 9.ČT – 19:00
Hrají: Jana Boušková, Václav Vydra, Naďa Konvalinková, Matěj Hádek / Martin Davídek / Martin Kubačák
Komedie
13. 9.PÁ – 19:00
Hrají: Milan Kňažko, Eva Novotná / Jitka Ježková
Komedie
14. 9.SO – 19:00
Hrají: Pavol Seriš, Filip Teller, Jaroslava Sýkorová, Miroslav Sýkora, Michal Chovanec, Ondřej Klíč, Mariana Chmelařová, kapela Claunica
Komedie
15. 9.NE – 19:00
Hrají: Jana Krausová, Karel Roden
Komedie
16. 9.PO – 19:00
Hrají: Bohumil Klepl
Komedie
17. 9.ÚT – 19:00
Hrají: Jan Holík / Jakub Slach
Komedie
18. 9.ST – 19:00
Hrají: Ivana Chýlková, Jana Stryková, Anna Šišková, Berenika Kohoutová, Roman Štabrňák
Komedie
19. 9.ČT – 19:00
Hrají: Jan Holík / Jakub Slach
Komedie
20. 9.PÁ – 19:00
Hrají: Anna Polívková, Bolek Polívka, Jaromír Barin Tichý, Jiří Fretti Pfeifer, diváci
Komedie Nevhodné do 15 let
21. 9.SO – 19:00
Hrají: Simona Stašová, Andrea Daňková, Čestmír Gebouský, Helena Karochová, Ernesto Čekan / Filip Cíl, Vojtěch Záveský
Komedie
22. 9.NE – 19:00
Hrají: Jana Paulová, Pavel Zedníček, Simona Lewandowská, David Suchařípa, Ladislav Hampl, Pavla Vojáčková-Rychlá, Kristián Kašpar
Komedie
23. 9.PO – 19:00
Hrají: Chantal Poullain, Martin Kraus
Komedie Drama
24. 9.ÚT – 19:00
Hrají: Milan Kňažko, Eva Novotná / Jitka Ježková
Komedie
25. 9.ST – 19:00
Hrají: Josef Polášek, Miroslav Sýkora, Pavel Šimčík, Roman Blumaier, Irena Kristeková, Kristýna Štarhová, Mariana Chmelařová, Milada Vyhnálková
Komedie Nevhodné do 15 let
26. 9.ČT – 19:00
Hrají: Eliška Balzerová
Komedie Drama Nevhodné do 15 let
30. 9.PO – 19:00
Hrají: Zuzana Kronerová, Oldřich Navrátil
Komedie

říjen 2019

1. 10.ÚT – 19:00
Hrají: Michal Chovanec, Ondřej Klíč
Komedie Pro Děti
2. 10.ST – 19:00
Hrají: Bolek Polívka, Milan Lasica, Petr Halberstadt, Kamila Valůšková / Gabriela Štefanová, Milan Sedláček
Komedie Drama
3. 10.ČT – 19:00
Hrají: Bolek Polívka, Milan Lasica, Petr Halberstadt, Kamila Valůšková / Gabriela Štefanová, Milan Sedláček
Komedie Drama
5. 10.SO – 19:00
Hrají: Eva Holubová, Bohumil Klepl, Jana Stryková / Michaela Váňová, Václav Jílek / Jan Meduna, Jiří Ployhar, Radim Madeja / Zbyněk Šporc, Michaela Váňová / Eliška Hanušová
Komedie Pro Děti
6. 10.NE – 19:00
Hrají: Simona Stašová, Svatopluk Skopal, Jaroslava Tvrzníková, Čestmír Gebouský, Andrea Daňková, František Skopal, Michal Čeliš, Adam Ernest, Zdeněk Hruška, Petr Vančura / Václav Legner
Komedie
8. 10.ÚT – 19:00
Hrají: Ivana Chýlková, Bolek Polívka, Sabina Remundová, Jana Stryková, Marika Šoposká, Petr Stach, Martin Pechlát, Martin Kubačák
Komedie Drama
9. 10.ST – 10:00
Hrají: Petr Bláha / Tomáš Milostný, Petr Halberstadt, Jakub Šafránek / Vojtěch Blahuta, Ondřej Dvořák, DJ – Marek Tůma
Komedie Pro Děti
9. 10.ST – 19:00
Hrají: Bolek Polívka, Vladimír Polívka, Michal Chovanec, Ondřej Klíč, Milan Král, Jiří Fretti Pfeifer, David Rotter
Komedie Drama Nevhodné do 15 let
10. 10.ČT – 19:00
Hrají: Milan Kňažko, Eva Novotná / Jitka Ježková
Komedie
11. 10.PÁ – 19:00
Hrají: Jana Paulová, David Suchařípa, Ladislav Hampl, Jan Kříž, Denisa Pfauserová, Vendula Fialová, Barbora Vyskočilová
Komedie
14. 10.PO – 19:00
Hrají: Gabriela Míčová, Petra Špindlerová, Daniela Choděrová / Klára Apolenářová, Alena Hladká / Anežka Rusevová, Anna Stropnická / Hana Kusnjerová, Natálie Tichánková / Alžběta Vaculčiaková
Komedie
15. 10.ÚT – 19:00
Hrají: Milan Kňažko, Eva Novotná / Jitka Ježková
Komedie
16. 10.ST – 10:00
Hrají: Petr Bláha / Tomáš Milostný, Petr Halberstadt, Jakub Šafránek / Vojtěch Blahuta, Ondřej Dvořák, DJ – Marek Tůma
Komedie Pro Děti
16. 10.ST – 19:00
Hrají: Iva Janžurová, Igor Orozovič
Komedie Drama
17. 10.ČT – 19:00
Hrají: Chantal Poullain, Martin Kraus
Komedie Drama
18. 10.PÁ – 19:00
Hrají: Zuzana Kronerová, Oldřich Navrátil
Komedie
19. 10.SO – 19:00
Hrají: Jiří Lábus, Oldřich Kaiser
Komedie
20. 10.NE – 14:00
Hrají: Jan Holík / Jakub Slach
Komedie
20. 10.NE – 19:00
Hrají: Josef Polášek, Miroslav Sýkora, Pavel Šimčík, Roman Blumaier, Irena Kristeková, Kristýna Štarhová, Mariana Chmelařová, Milada Vyhnálková
Komedie Nevhodné do 15 let
21. 10.PO – 19:00
Hrají: Eliška Balzerová
Komedie Drama Nevhodné do 15 let
22. 10.ÚT – 19:00
Hrají: Jan Cina
Komedie Drama Pro Děti
23. 10.ST – 19:00
Hrají: Pavla Gajdošíková, Norbert Lichý, Markéta Haroková, Dušan Urban, Vojtěch Říha, Marcela Čapková, Kateřina Krejčí, Marie Viková, Markéta Matulová, Magdaléna Tkačíková
Drama
24. 10.ČT – 19:00
Hrají: Dalibor Gondík, Miroslav Hanuš, Tomáš Měcháček
Komedie
26. 10.SO – 14:00
Hrají: Daniela Choděrová
Komedie
26. 10.SO – 19:00
Hrají: Jan Holík / Jakub Slach
Komedie
27. 10.NE – 19:00
Hrají: Václav Vydra, Jan Šťastný / Svatopluk Skopal, Martin Zahálka / Martin Davídek, Jana Boušková / Jana Malá / Marcela Peňázová, Lenka Zahradnická / Barbora Šťastná Petrová, František Skopal / Martin Zahálka ml.
Komedie
29. 10.ÚT – 19:00
Hrají: Rudy Linka, Alune Wade (bass), Rudy Royston (drums)
Koncert
30. 10.ST – 19:00
Hrají: Mojmír Maděrič, Václav Jílek, Michal Slaný, Roman Štabrňák
Komedie Nevhodné do 15 let
31. 10.ČT – 19:00
Hrají: Pavol Seriš
Komedie

prosinec 2019

22. 12.NE – 19:00
Hrají: Pavol Seriš
Komedie